Články, akce, zajímavosti 

Jsme moderní knižní vydavatelství. Náš tým je složen z mladých a kreativních lidí. Na trh uvádíme nadějné české autory, jejichž texty si většinou jiní nakladatelé ani nepřečtou. Případně jim radíme, co zlepšit a jakým směrem se ubírat. 

Pokud máte pocit, že jste jedním z nich, neváhejte nás kontaktovat.

Pokud jste nadšený čtenář, sledujte naše sociální sítě.

Křest knihy Andílci - pohádky z obláčků

& Andrea Verešová

9. listopadu se za přítomnosti velmi milých lidí a spousty dětí uskutečnil křest této výjimečné knížky plné Andílků. Patronkou knihy je úžasná Andrea Verešová, které jsou nejen Andílci velmi vděční, za její podporu.

Součástí této události byl 11. ročník soutěže ve skládání Puzzle pro děti i dospělé. Nejmenší dětičky soutežili ve skládání Andílkovských puzzlíků, které do soutěže i Komunitnímu centru Motýlek Andílci darovali.

Andílci a Motýlci tedy letos pracovali společně, a to především pro děti, které to potřebují nejvíce. 

Všechny produkty od Andílků můžete získat na:

Andílci_eu_logo_CMYK_vrstvy_upravovateln

Událost v Luxoru - multiple autorské čtení :)

Děkujeme panu Miroslavu Šimůnkovi za skvělé a profesionální provedení sobotním odpolednem ve formátu společného autorského čtení. Osm nesmírně talentovaných autorů se sjelo z celé ČR, aby prezentovali svá díla, motivy a plány čtenářům.

Více se o akci i autorech a jejich knihách se dozvíte...

Křest v Luxoru  :)

Děkujeme paní MUDr. Kateřině Cajthamlové, panu Michalu Vieweghovi a panu Prof. Jaroslavu Michálkovi, že nám pokřtili titul "Jak mi pomohly kmenové buňky v léčbě mozkové mrtvice" od autora pana Ing. Luboše Kulhy. Také děkujeme všem ostatním, kteří se křtu  zúčastnili.

Domů

DO-FB.jpg
Formal Group

©2019 by Formal Group

Praha, Česká Republika