Články, akce, zajímavosti 

Jsme moderní knižní vydavatelství. Náš tým je složen z mladých a kreativních lidí. Na trh uvádíme nadějné české autory, jejichž texty si většinou jiní nakladatelé ani nepřečtou. Případně jim radíme, co zlepšit a jakým směrem se ubírat. 

Pokud máte pocit, že jste jedním z nich, neváhejte nás kontaktovat.

Pokud jste nadšený čtenář, sledujte naše sociální sítě.

Křest knihy Andílci - pohádky z obláčků

& Andrea Verešová

Andílci,_Andrea,_autorka.jpg

9. listopadu se za přítomnosti velmi milých lidí a spousty dětí uskutečnil křest této výjimečné knížky plné Andílků. Patronkou knihy je úžasná Andrea Verešová, které jsou nejen Andílci velmi vděční, za její podporu.

Křest_puzzle.jpg

Součástí této události byl 11. ročník soutěže ve skládání Puzzle pro děti i dospělé. Nejmenší dětičky soutežili ve skládání Andílkovských puzzlíků, které do soutěže i Komunitnímu centru Motýlek Andílci darovali.

Křest, Motýlek.jpg

Andílci a Motýlci tedy letos pracovali společně, a to především pro děti, které to potřebují nejvíce. 

Všechny produkty od Andílků můžete získat na:

Andílci_eu_logo_CMYK_vrstvy_upravovateln

Událost v Luxoru - multiple autorské čtení :)

Děkujeme panu Miroslavu Šimůnkovi za skvělé a profesionální provedení sobotním odpolednem ve formátu společného autorského čtení. Osm nesmírně talentovaných autorů se sjelo z celé ČR, aby prezentovali svá díla, motivy a plány čtenářům.

Více se o akci i autorech a jejich knihách se dozvíte...

pás LUX.jpg

Křest v Luxoru  :)

Děkujeme paní MUDr. Kateřině Cajthamlové, panu Michalu Vieweghovi a panu Prof. Jaroslavu Michálkovi, že nám pokřtili titul "Jak mi pomohly kmenové buňky v léčbě mozkové mrtvice" od autora pana Ing. Luboše Kulhy. Také děkujeme všem ostatním, kteří se křtu  zúčastnili.

Bez názvu.jpg

Domů

DO-FB.jpg
Formal Group